דפים

נישואי אל סלבדור נישואי אל סלוודור נישואין באל סלבדור נישואין באל סלוודור נישואין בלי לצאת מהארץ נישואין ללא נוכחות הזוג


משרד עו"ד ונוטריון לנקר ירדני 

03-9503604
lawlanker@gmail.com

נישואי אל סלוודור 


נישואין אזרחיים ללא נוכחות בני הזוג
וללא צורך ביציאה מן הארץ.

הנישואין מוכרים לצורכי רישום במדינת ישראל.


בעקבות החלטת בג"צ של כבוד השופטת (בדימ') א' פרוקצ'יה ,מחויב פקיד משרד הפנים אשר מקבל לידיו תעודת נישואין תקפה ממדינת אל סלוודור  ,לרשום בסופו של הליך את בני הזוג כנשואים במרשם האוכלוסין.(בכפוף לבדיקת כנות הקשר). 

משרדנו מטפל בכל הסדרת ההליך באל סלוודור ובישראל ,עד רישום בני הזוג במשרד הפנים הישראלי .

משרדנו ערוך לצורך הסדרת העניין להכנת ניירת ומסמכים אישיים הנדרשים להליך מכל מדינה ומכל שפה ,לרבות אך לא רק :אוקראינה (אוקראינית),מולדובה (רומנית),פיליפינים (אנגלית),מדינות אפריקה (צרפתית),רוסיה(רוסית),גאורגיה(גאורגית),מדינות מרכז ודרום אמריקה(ספרדית).

השירות מיועד לכל אזרח ישראלי ו/או אזרח זר השוהה בישראל ומסיבות מגוונות אינו רוצה או אינו יכול לצאת לצורך נישואין ,מגבולות מדינת ישראל.

השירות נועד במיוחד לזוגות שהאחד מהם אזרח ישראלי/תושב קבע בישראל,ובן/בת הזוג  שלהם הינם אזרחים זרים אשר מעוניינים להסדיר במסגרת נישואין ,את מעמדו של הזר בישראל מבלי שהזר יאלץ לעזוב את גבולות המדינה ומבלי שהאזרח הישראלי יאלץ לטוס להתחתן עם הזר בחו"ל.


הדרישה היחידה מבני הזוג היא שכל אחד בנפרד מהם ,יהיה בגיר ובסטטוס אישי של פנוי (רווק,גרוש,אלמן).

לעניין הנישואין במדינת אל סלבדור אין משמעות לדתו של אדם ,נישואי אל סלוודור הם נישואין אזרחיים, ועל כן ניתן להתחתן בין בני כל הדתות .

לעניין נישואי אל סלבדור אין חשיבות האם האזרח הזר שוהה בישראל במסגרת הויזה שלו או שתוקפה פג.

כתובתנו :

מנחם בגין 27 ,ת"א.

ז'בוטינסקי 31 ,ראשל"צ.נישואי אל סלבדור שאלות ותשובות:

ש:אני ובן/בת זוגי מעוניינים להתחתן מבלי שנצטרך לצאת מהארץ ,האם אפשרי?

ת: כן. החוק באל סלבדור מתיר לבני זוג להינשא באמצעות מיופי כח ללא צורך להיות נוכחים בעצמם בטקס,נישואין אלו ידועים בישראל בתור נישואי אל סלבדור.

ש:אני ובן/בת זוגי איננו בני אותה הדת ,(לדוגמא-יהודי ונוצריה או להיפך וכו') האם עדיין ניתן להתחתן במסגרת נישואי אל סלוודור?

ת: כן. נישואי אל סלוודור הינם נישואין אזרחיים ,אין כל משמעות לדתם של בני הזוג,וניתן להינשא בין כל סוגי הדתות הקיימים ו/או גם בין חסרי דת.

ש:בן/בת זוגי הזר/ה נמצא בישראל מעבר לתוקף הויזה שלו ,האם עדיין ניתן להינשא באמצעות נישואי אל סלבדור ?

ת: כן. לעניין  נישואי אל סלבדור אין צורך שהויזה של בן/בת הזוג הזר תהיה בתוקף.

ש:מה משך ההליך מיום הגשת הניירת ועד קבלת תעודת נישואין תקפה של נישואי אל סלוודור ?

ת: משך ההליך  של נישואי אל סלוודור משתנה מזוג לזוג ותלוי במספר המסמכים האישיים  שעליהם להגיש ובעומס אצל רשם הנישואין במדינת אל סלוודור,כככל באמצעות משרדנו מדובר בהליך מהיר.

ש: האם בשביל ההליך של נישואי אל סלבדור מישהו מבני הזוג נדרש לצאת מגבולות מדינת ישראל?

ת: חוזר ואומר,בשביל קבלת תעודת נישואין ממדינת אל סלבדור ,אין כל צורך לצאת מגבולות מדינת ישראל.

ש: החלטנו שברצוננו להתחיל את ההליך של נישואי אל סלוודור,מה נדרש מאיתנו?

ת: מזל טוב על החלטתכם להינשא,בכדי להתחיל את ההליך של נישואי אל סלוודור,אנא פנו אל משרדנו לפתיחת תיק ,כל שיידרש מכם הוא להגיע אלינו במועד שנקבע ולחתום על יפויי כח.

ש: אף אחד מאיתנו איננו מחזיק באזרחות של מדינת אל סלבדור ,האם ניתן בכל זאת להינשא שם?

ת: כן. לעניין נישואי אל סלבדור אין כל חשיבות לאזרחותם של הנישאים וכל אזרח של כל מדינה בעולם רשאי להתחתן עם כל אזרח בן מדינתו ,או של כל מדינה אחרת, בעניין נישואי אל סלבדור לא קיימת דרישה להחזקת אזרחות ספציפית כלשהי. 

ש:האם משרד הפנים הישראלי מכיר בנישואי אל סלוודור?

ת: בעקבות החלטת בג"צ משנת 2011 ,משרד הפנים הישראלי,נכון להיום מחויב להכיר בתעודת נישואין תקפה מאל סלוודור בין בני זוג ולרושמם כנשואים ,כולל הנפקת ויזה מתאימה לבן הזוג הזר , חשוב לציין כי נישואי אל סלוודור נכון לכתיבת שורות אלו הינם לצורכי רישום בלבד  ,ויש לעקוב אחר שינויי החוק והפסיקה הרלוונטית בעניין.
* התכנים הכלולים באתר אינם מהווים תחליף לייעוץ משפטי קונקרטי ואין להסתמך עליהם ,נשמח אם תיצרו עימנו קשר לבחינת המרה שלכם לגופו של עניין .